Покази фестивалю "Кіно проти корупції"

Бориспіль, Київська обл.
27 вересеня о 16.00 - "Брудні ігри" 
04 жовтня о 16.00 - "Поза дитини" 
06 жовтня о 15.00 - "Система"
11 жовтня о 16.00 - "Дурень" 
18 жовтня о 16.00 - "Журналістські розслідування"
26 жовтня о 17.00 - "Дивовижний"

Братське, Миколаївської обл. 
Братська центральна районна бібліотека
05 жовтня - "Дивовижний"
12 жовтня - "Дурак" 
19 жовтеня - "Журналістські розслідування" 

Бровари
21 жовтня - "Система"

Дніпро
1 жовтня о 19:00 - "Дурак"
8 жовтня о 19:00 - "Система"
15 жовтня о 19:00 - "Дивовижний"
22 жовтня о 19:00 - "Поза дитин"

Запоріжжя
14 жовтня - "Дивовижний"
21 жовтня - "Журналістські розслідування"
22 жовтня - "Брудні ігри"
28 жовтня - "Система"
29 жовтня - "Поза дитини" 

Івано-Франківськ
Обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка
15 жовтня - "Система"

Кам'янське
Клуб Інтелуктуального Кіно Юнацький Відділ Центральної Міської Бібліотеки Ім.Т.Г.Шевченка, пр-т. Тараса Шевченка, 16
1 жовтня о 14.00 «Брудні ігри» 
8 жовтня о 14.00 «Дивовижний» 
15 жовтня о 14.00 «Система» 
19 жовтня о 14.00  «Поза дитини» 
25 жовтня о 14.00 «Дурак» 

Київ
3 жовтня - "Брудні ігри"
5 жовтня - "Поза дитини"

Костянтинівка, Донецька обл.
20 вересня о 14.00 - "Поза дитини" 
27 вересня о 14.00 – "Система"
4 жовтня о 14.00 - "Брудні ігри" 
11 жовтня о 14.00 - "Журналістські розслідування" 
25 жовтня о 14.00 – "Дивовижний"  

Криве Озеро, Миколаївська обл.
12 жовтня - "Система"
19 жовтня - "Брудні ігри"  
26 жовтня - "Дурак"

Кропивницький, Кіровоградська обл.
4 жовтня  о 15.00 - "Журналістські розслідування"
6 жовтня о 17.00 - "Дивовижний"
11 жовтня о 15.00 -  "Дурак"
13 жовтня о 17.00 - "Брудні ігри"
18 жовтня о 15.00 - "Поза дитини"
20 жовтня о 17.00 - "Система"

Надвірна, Івано-Франківська обл.
19 вересня - "Журналістські розслідування"
26 вересня - "Поза дитини"

14 вересня о 14.00 - "Дурень" 
29 вересня о 14.00 - "Система" 

13 вересня - "Брудні ігри"
20 вересня - "Поза дитини" 
28 вересня - "Система"
05 жовтня - "Дурак"
12 жовтня - "Журналістські розслідування" 
19 жовтня - "Дивовижний"

Подільськ, Одеська обл.
4 жовтня - "Поза дитини" 
11 жовтня - "Система"
18 жовтня - "Дурень"
25 жовтня - "Дивовижний"

Рівне
5 жовтня о 17.00 - "Дурак" 
12 жовтня о 17.00 - "Дивовижний" 
19 жовтня о 17.00 "Брудні ігри" 
26 жовтня о 17.00 "Поза дитини"