ПОКАЗИ

Найближчі покази в кіноклубах, які співпрацюють з проектом "Артхаус Клуб":

 


 Травень 2018

15 травня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "По той бік надії"
17 травня Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Молодий Годар"
20 травня Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Діпан"
24 травня Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Вбивство священного оленя"
25 травня - творчій простір «Зелена Сцена» (Чернігів)- "Молодий Годар"
25 травня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) -"Тебе тут николи не було"
25 травня -  кіноклуб [kino v pl] в "Простір ідей" (Кременчук) - "Пісня моря"
27 травня Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Керол"

 

АРХІВ ПОКАЗІВ

 

 Травень 2018

4 травня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) -"Хепі-енд"
4 травня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Вбивство священного оленя"
6 травня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) -"Шукайте жінку"
6 травня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердянськ) - "Маргарита"
8 травня - 6 лютого - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Тіло і душа"
10 травня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) -"Дівчина у тумані"
12 травня - кіноклуб "Нова Мета" (Ізюм) - "Удача Лохана"
13 травня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердянськ) - "Психи"
13 травня Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Вимірюючи світ"
 

   Квітень 2018

1 квітня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердянськ) - "Чарівні чудові"
1
квітняОбласна Універсальна Наукова Бібліотека ім. Д. І. Чижевського (Кропивницький)- "По той бік надії"
3 квітня - Кіноклуб "Кіносалон"  (Одеса)- "Удача Лохана"
4 квітняРівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Тіло і душа"
4 квітня - Кіноклуб Інституту філологіі Киівського університету імені Бориса Грінченка (Київ")- "Казка казок"
5 квітня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) -"Молодий Годар"
6 квітня -  кіноклуб [kino v pl] в "Простір ідей" (Кременчук) - "Квадрат"

6 квітня - Київська обласна бібліотека для юнацтва (Київ) - Це лише кінець світу

8 квітня- Кіноклуб "Сходження" (Запоріжжя) - "Вона"
8 квітня -  Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Вірний. Пристрасть і злочин"
10 квітня - Кіноклуб  Сіneast (Харків) - "Пісня моря"
13 квітня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Тіло і душа"
14 квітня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) -"На межі"
14 квітня - кіноніч у Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Квадрат, Рівень чорного
15 квітняРівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "По той бік надії"
22 квітня - Intellect Hub (Iвано-Франківськ)- "Моя краля"
22 квітняРівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Приниження"
22 квітня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердянськ) - "Діпан"
26 квітня - Кіновечір (Маріуполь) - "Божевільні сусіди"
27 квітня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Френсіс Ха"
28 квітня - Ksi prostir (Дніпро) - "Це лише кінець світу"
29 квітня - Кіноклуб "Сходження" (Запоріжжя) - "Тіло і душа"
29 квітня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердянськ) - "Ані хвилини спокою"
29 квітняРівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Сила волі"

   Березень 2018

1 березня - "86:Кіноклуб" (Славутич) - "Чарівні чудові"
3 березня - кіноклуб "Ліхтар 42" (Сєвєродонецьк) - "Школа№3"

3 березня -  КіноJump (Полтава) - "По той бік надії"

4 березня -  Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Удача Лохана"

4 березня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Життя кабачка"

4 березня - кіноклуб "Кіно Артхаус" (Кропивницький) - "Гарні часи"

6 березня - Кіноклуб  Сіneast (Харків) - "Червона черепаха"

7 березня - "86:Кіноклуб" (Славутич) - "Мій король"

9 березня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Школа №3"

11 березня - кіноклуб "Кіно Артхаус" (Кропивницький) - "Патерсон"

11 березня - Intellect Hub (Iвано-Франківськ)- "Рівень чорного"

11 березня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Удача Лохана"

11 березня -  Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Божевільни сусіди"

13 березня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Подвійний коханець"

15 березня - "86:Кіноклуб" (Славутич) - "Школа №3"

15 березня- Кіноклуб  Сіneast (Харків) - "Школа №3"

16 березня - арт-платформа "ТЮ!" (Маріуполь) - "Процес"
16 березня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Квадрат"
17 березня - "Поза прокату" (Павлоград) - "Божевільні сусіди"
17 березня - кіноніч у Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - "Мила Френсіс", "Джульєтта"

18 березня -  Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Гарні часи"

18 березня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Україно, гудбай"

18 березня- Кіноклуб "Сходження" (Запоріжжя) - "Патерсон"

18 березня - кіноклуб "Кіно Артхаус" (Кропивницький) - "Моя матір"
23 березня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Мандрівка часу"

23 березня - Київська обласна бібліотека для юнацтва (Київ) - "Божевільні сусіди"

25 березня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Тіло і душа"

25 березня -  Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Пісня моря"

25 березня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Сидів голуб на гілці міркуючи про буття"

25 березня - кіноклуб "Кіно Артхаус" (Кропивницький) - "Мандрівка часу"

28 березня -  Уроки пам'яті від музею "Територія Терору" (Львів) - "Процес"

30 березня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Вбивство священного оленя"

30 березня - Київська обласна бібліотека для юнацтва (Київ) - "Школа №3"
30 березня - Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут)  - "Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу" 
30 березня - Кіноклуб "Ілюзіон"  (Чернігів) - "По той бік надії"
30 березня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Дикі історії"

   Лютий 2018

1 лютого - "86:Кіноклуб" (Славутич) - "Лев"

2 лютого - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Гарні часи"

4 лютого - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Вірний. Пристрасть і злочин"

6 лютого - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Це лише кінець світу"

8 лютого - "86:Кіноклуб" (Славутич) - "Завтра"

10 лютого - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Вірний. Пристрасть і злочин"

10 лютого - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "За кров до перемоги"

11 лютого- PROtest театр_студія (Черкаси) - "Удача Лохана"

11 лютого - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Люблю тебе, мамо!"

15 лютого - Кіноклуб  Сіneast (Харків) - "Гарні часи"

15 лютого - "86:Кіноклуб" (Славутич) - "Все палає"

16 лютого -  КіноJump (Полтава) - "Велика краса"

16 лютого - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Чарівні чудові"

18 лютого - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Тіло і душа"

18 лютого - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Самсара"

18 лютого - Intellect Hub (Iвано-Франківськ)- "Сила волі"

20 лютого - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Все палає"

20 лютого - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Лев"

23 лютого -  КіноJump (Полтава) - "Капітан Фантастік"

23 лютого - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Все палає"

24 лютого -  КіноJump (Полтава) - "Рівень чорного"

25 лютого - Сєвєродонецький кіноклуб (Сєвєродонецьк) - "Рівень чорного"

25 лютого - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Твоя рука в моїй руці"

25 лютого -  Рівненська обласна бібліотека для молоді (Рівне)- "Стрінгер"

27 лютого - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "По той бік надії"

 

Січень  2018

5 січня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Удача Лохана"

12 січня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Ілюзія кохання"

13 січня - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Удача Лохана"

14 cічня- Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Хлопчик у золотих штанях"

14 cічня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Тільки уяви!"

14 січня - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Гарні часи"

14 cічня- Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Подвійний коханець"

16 січня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Гарні часи"

16 cічня - Бібліотека-філіал №2 Полтавської міської ЦБС (Полтава)- "Чарівні чудові"

18 січня - Grafspace Cinema (Одеса) - "Неоновий демон"

19 січня - Клуб КІНО КУБ  у вільному простірі FreeDOМ (Енергодар) - "Життя"

19 cічня - Центр розвітку театру  (Хмельницький) - "Мудаки.Арабески"

20 січня - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Подвійний коханець"

21 cічня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Oscar shorts 2017"

21 січня - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Божевільні сусіди"

25 cічня- "86:Кіноклуб" (Славутич) - "Патерсон"

26 січня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Гарні часи"

27 січня - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Рівень чорного"

27 січня - Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Кіноніч."Гарні часи", "Зелена кофта"
28 cічня -
Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - Показ фіналістів конкурсу дитячих фільмів Чілдрен кінофест-2017

28 січня - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Параджанов"

30 січня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Чарівні чудові"

 

2017 рік

   Грудень  2017

1 грудня Кіноклуб у FreeDom (Енергодар) -"Казка казок"

2 -3 грудня - проект "Одеська кінохвиля" (Одеса)- показ "Пісня Моря", "Люм'єри", "Казка Казок" у м. Балта (Одеська обл)

3 грудня-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Неоновий демон"

3 грудня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Пісня моря"

4 грудня - проект "Одеська кінохвиля" (Одеса)- показ "Пісня Моря", "Люм'єри", "Казка Казок" у м. Подільськ (Одеська обл)

5 грудня - проект "Одеська кінохвиля" (Одеса)- показ "Пісня Моря", "Люм'єри", "Казка Казок" у смт.Окни(Одеська обл)

6 грудня - проект "Одеська кінохвиля" (Одеса)- показ "Пісня Моря", "Люм'єри", "Казка Казок" у м.Любашівка(Одеська обл)

7 грудня - "86:Кіноклуб" (Славутич) -  "Таксі"

7 грудня - проект "Одеська кінохвиля" (Одеса)- показ "Пісня Моря", "Люм'єри", "Казка Казок" у смт.Шіряєве (Одеська обл)

8 грудня - кіноклуб [kino v pl] (Кременчук) - "Чарівні чудові"

8 грудня Кіноклуб у FreeDom (Енергодар) - "Параджанов"

8 грудня - проект "Одеська кінохвиля" (Одеса)- показ "Пісня Моря", "Люм'єри", "Казка Казок" у смт.Лиманське (Одеська обл)

9 грудня - Кіноклуб "Поза прокату" (Павлоград) - "Параджанов"

9 грудня - Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Кіноніч. "Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття", "Дикі історії" 

10 грудня   КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне) - "Абсолютна влада"

10 грудня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Я, Деніел Блейк"

10 грудня - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Хлопчик у золотих штанях"

14 грудня - "86:Кіноклуб" (Славутич) -  "Римська кільцева дорога"
15 грудня - кіноклуб
 [kino v pl] (Кременчук) - "Візьми мене штурмом"

17 грудня-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Планетаріум"

17 грудня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Френсіс Ха"

17 грудня - PROtest театр_студія (Черкаси) - "Хлопчик-фантом"

21 грудня - "86:Кіноклуб" (Славутич) -  "Сансара"

22 грудня - Хмельницька юнацька бібліотека  (Хмельницький) - "Мудаки.Арабески"

24 грудня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердянськ) - "Операція Арктика"
24 грудня -
PROtest театр_студія (Черкаси) - "Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу"

26 грудня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Святий Лоран. Страсті великого курюр'є"

27 грудня - Кіноклуб "Кіносалон"  (Одеса)- "Українскі шерифи" 

28 грудня - "86:Кіноклуб" (Славутич) - "Мандрівка часу"

29 грудня  - Кіноклуб НаУКМА (Киів) - "Люм'єри"

29 грудня Кіноклуб у FreeDom (Енергодар) - "Патерсон"

 

Листопад 2017

1 листопада - Кіноклуб "Кіносалон"  (Одеса)- "За кров до перемоги" 

2 листопада - Кіно у "Ласці" (Київ) - "Капітан Фантастік"

3 листопада - Кіноклуб "Ілюзіон"  (Чернігів) - "Служниця" 

4 листопада -  КіноJump (Полтава) - "Iллюзія кохання"

4 листопада- PROtest театр_студія (Черкаси) - "Життя"
5 листопада - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Параджанов"
5 листопада-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Мамочка" 

5 листопада- Кіноклуб "Сходження" (Запоріжжя) - "Служниця"

5 листопада- PROtest театр_студія (Черкаси) - "Пісня моря"

7 листопада- Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Як навіжені"

7 листопада- Кіноклуб в Izone (Київ) - "Патерсон"

9  листопада -  Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут)  - "Мій король"

9 листопада  - Кіноклуб НаУКМА (Киів) - "Українські шерифи"

10 листопада- Кіноклуб "Ілюзіон"  (Чернігів) - Oscar Shorts-2017

12 листопада - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Хлопчик у золотих штанях"

12 листопада- PROtest театр_студія (Черкаси) - "Червона черепаха"

12 листопада-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Вічність " 

12 листопада- Кіноклуб "Сходження" (Запоріжжя) - "Ані хвилини спокою"

15 листопада - Кіноклуб "Кіносалон"  (Одеса)- "Франц" 

14 листопада- Кіноклуб в Izone (Київ) - "Френсіс Ха"

16 листопада-  Кіноклуб "Атмосфера" (Кам'янець-Подільський)  - "Life"

17 листопада Кіноклуб у FreeDom (Енергодар) -Сила волі

17 листопада - Кіноклуб "Ілюзіон"  (Чернігів) - "Маргаріта" 
18 листопада-
PROtest театр_студія (Черкаси) - "Як навіжені"

18 листопада -  КіноJump (Полтава) - Неоновий демон

17 листопада -  КіноJump (Полтава) - Вікторія

17 листопада - Культурна асоціація "Новий Акрополь" (Харків) - "Велика краса" 

19 листопада - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Мандрівка часу"

19 листопада-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Патерсон "

21 листопада- Кіноклуб в Izone (Київ) - "Life"

22 листопада- Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Поцілунок Беатріс"

24 листопада - Кіноклуб "Ілюзіон"  (Чернігів) - "Мандрівка часу" 

24 листопада Кіноклуб у FreeDom (Енергодар) -"Лев"
25 листопада-
PROtest театр_студія (Черкаси) - "У ліжку з Вікторією"

25 листопада - Кіноклуб "Атмосфера" (Запоріжжя) "Це лише кінець світу "

26 листопада - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Пазл"

26 листопада-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Провини наші "

26 листопада- Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Життя Кабачка"

28 листопада- Кіноклуб в Izone (Київ) - "Капітан Фантастік"

29 листопада - "Одеська кінохвиля" (Одеса) - показ "Пісня Моря", "Люм'єри", "Казка Казок" у с. Сарвань і Дубинове (Одеська обл)

29 листопада  - Кіноклуб НаУКМА (Киів) - "Патерсон
30 листопада - 
"86:Кіноклуб" (Славутич) -  "Українські шеріфи"

30 листопада - проект "Одеська кінохвиля" (Одеса)- показ "Пісня Моря", "Люм'єри", "Казка Казок" у м. Кодима (Одеська обл)

 

Жовтень 2017

1 жовтня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск) - "Сила волі"

4 жовтня - Кіноклуб "Кіносалон"  (Одеса)- "Поцілунок Беатрис"

5 жовтня- Кіноклуб в Izone (Київ) - "Джульєтта"

5 жовтня - Клуб елітарного кіно (Житомір) - Oscar Shorts-2017

5 жовтня -  Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут)  -"Хлопчик у золотих штанях"

6 жовтня - Тихій сквер (Костянтинівка) - "Пісня моря"

8 жовтня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  - "Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу" 

8  жовтня-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Хлопчик у золотих штанях"

8  жовтня-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу" 

10 жовтня- Кіноклуб в Izone (Київ) - "Велика краса"

12 жовтня - Клуб елітарного кіно (Житомир) - Люм'єри

13 жовтняКіноклуб у FreeDom (Енергодар) - Одіссея

13 жовтня - Кіноклуб "Ілюзіон"  (Чернігів) - "Рімська кольцева дорога" 

14 жовтня- PROtest театр_студія (Черкаси) - "Візьми мене штурмом" та "Війна проти всіх
14 жовтня - Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Кіноніч. "Патерсон", "Юність" 
15 жовтня-
PROtest театр_студія (Черкаси) - "Життя"
18 жовтня - Кіноклуб "Кіносалон"  (Одеса)- "Мандрівка часу" 

21 жовтня- PROtest театр_студія (Черкаси) - Oscar Shorts 2017

21 жовтня- Кіноклуб "Атмосфера"/ (Запоріжжя) - "Джульєтта"

22 жовтня - Центральна бібліотека  м.Бердянська - "Люм'єри" 

22  жовтня-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне) - "Капітан Фантастік"

25 жовтня -  Кіноклуб "Атмосфера" (Кам'янець-Подільський)  - "Мамочка"

26 жовтня -Клуб елітарного кіно (Житомир) - Чарівні чудові

27 жовтня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Чарівні чудові" 

28 жовтня - Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу" 

28 жовтня - PROtest театр_студія (Черкаси) - Сидів голуб на гілці, міркуючи про буття

29  жовтня-  КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Чарівні чудові"

29 жовтня - Центральна бібліотека  м.Бердянська  (Бердяньск)- "По сигарети"

29 жовтня -  Дунаєвецька-міська-бібліотека (Дунаївці) - "Казка Казок"

 

Вересень 2017

2 вересня - Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Кіноніч "Укр: Небачене":  "Українські шерифи", "Україно Гудбай", "Мудаки. Арабески"

3 вересня- Центральна бібліотека  м.Бердянська (Бердяньск)  - "Океани" 

3 вересня - кіноклуб "Нова Мета" (Ізюм) - "Сила волі"  

3 вересня - Кіноклуб "Сходження" (Запоріжжя) - "Гранд централ. Атомне кохання"

5 вересня - Кіноклуб в Izone (Київ) - Сидiв голуб на гiлцi, мiркуючи про буття

6 вересня - кіноклуб "Кіно Артхаус" (Кіровоград)  - "Плем'я" 

7  вересня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Лев"

7 вересня - Кіноклуб "Атмосфера"/"Кіно під відкритим небом" (Запоріжжя) - "Самсара"

9 вересня- PROtest театр_студія (Черкаси) "Планетаріум" 

9 вересня - Кіноклуб "Атмосфера"/"Кіно під відкритим небом" (Запоріжжя) - "Патерсон"

9 вересня - Кіно просто неба (смт.Борова, Харківської обл) - Одіссея

10 вересня- PROtest театр_студія (Черкаси) "Все палає", "За кров до перемоги", "Параджанов", "Знайди меня, якщо зможеш"

10 вересня- Центральна бібліотека  м.Бердянська (Бердяньск) - Хлопчик-фантом 

12 вересня - Кіноклуб в Izone (Київ) - Одіссея  

13 вересня - Кіно-пікнік на Ловачці, кіноклуб “Просто неба” (Мукачево) – “Надновійший заповіт”

13 вересня - Кіноклуб "Кіносалон" (Одеса)- "Чарівні чудові"

14 вересня -  Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут)  - "Ани хвилини спокою"  

16 вересня - кіноклуб "Нова Мета" (Ізюм) – “Операція Арктика”

17 вересня- PROtest театр_студія (Черкаси) "Мандрівка часу"  

17 вересня - Кіноклуб "Сходження" (Запоріжжя) - "Дикі історії" 

21 вересня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Life"

22 вересня -  Кіноклуб "Атмосфера" (Кам'янець-Подільський)  - "Чарівні чудові"

22 вересня - PROtest театр_студія (Черкаси) "Червона черепаха", "Пісня моря"

22 вересня - киноклуб #WideFilm.Простір ідей "Майстерня  (Бахмут) - "Мандрівка часу" 

23 вересня - PROtest театр_студія (Черкаси) "45 років" 

23 вересня - Кіноклуб "Атмосфера"/"Кіно під відкритим небом" (Запоріжжя) - "Лев"

23 вересня - кіноклуб "Нова Мета" (Ізюм) Чудернацькі фантазії Чарлі Свона

24 вересня- Центральна бібліотека  м.Бердянська (Бердяньск) - Завтра 

24 вересня - Кіноклуб "Сходження" (Запоріжжя) - "Тиранозавр"

24 вересня - Кіноклуб «Der Bildschirm» (Харків) - "Це всього лише кінець світу" 

26 вересня - Кіноклуб в Izone (Київ) - Дикі Історії

28 вересня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Візьми мене штурмом"

28 вересня -  Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут)  -  "День усіх святих"

30 вересня - Халва хаб (Дружківка) -"Візьми мене штурмом"
30 вересня - кіноклуб
"Нова Мета" (Ізюм) "За кров до перемоги" 

 

Серпень 2017

1 серпня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Римська кільцева"

3 серпня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Мандрівка часу"

3 серпня . Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут)  - "Капітан Фантастік" 

5 серпня - кіноклуб "Нова Мета" (Ізюм) - "Капітан Фантастік"  

5 серпня- PROtest театр_студія (Черкаси) "Все палає"

6 серпня - PROtest театр_студія (Черкаси) "Знайди мене, якщо зможеш"

6 серпня - Центральна бібліотека  м.Бердянська (Бердяньск) - "Червона черепаха"  

8 серпня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Надновий заповіт" 

10 серпня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Операція Арктика"

10 cерпня - кіноклуб KMArt YARD (Київ) - "Неоновий Демон"

11 cерпня - творчий простір «Зелена Сцена» (Чернігів)- "Патерсон"  

12 серпня - кіноклуб "Нова Мета" (Ізюм) - "Пісня моря"  

13 серпня - Центральна бібліотека  м.Бердянська (Бердяньск) - "Шоколадні поцілункі"

13 серпня - PROtest театр_студія (Черкаси) "Процес" 

15 серпня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Запалюючи зірки"

17 серпня . Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут)  - "Червона черепаха"  

17 серпня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Завтра"

17 cерпня - кіноклуб KMArt YARD (Київ) - "Лев"

18 серпня  - АртПростір "Happy Hub" (Слов'янськ) - "Хлопчик у золотих штанях"

19 серпня- PROtest театр_студія (Черкаси) "Пісня моря"

20 cерпня- PROtest театр_студія (Черкаси) "За кров до перемоги"

20 серпня - Центральна бібліотека  м.Бердянська (Бердяньск) - "Барака" 

22 серпня - Кіноклуб в Izone (Київ) - "Я, Деніел Блейк"

26 серпня - PROtest театр_студія (Черкаси) "Знайди мене, якщо зможеш " 

26 серпня - кіноклуб "Кіно Артхаус" (Кіровоград)  - "Мандрівка часу"

27серпня - Центральна бібліотека  м.Бердянська (Бердяньск) - "Закохані невротикі" 

31 серпня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" (Рівне)- "Знайди мене, якщо зможешь"

 

Липень 2017

7 липня - PROtest театр_студія (Черкаси) "За кров до перемоги"

13 липня - PROtest театр_студія (Черкаси) "Патерсон"

20 липня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" РОР  (Рівне)- "Вічність"

23 липня - PROtest театр_студія (Черкаси) "Сила волі"

27 липня - КЗ "Рівненська обласна бібліотека для молоді" РОР  (Рівне) - "Ані хвилини спокою"

27 липня - Ganok (Львів) -"Капітан Фантастік" 

28 липня - PROtest театр_студія (Черкаси) "Знайди мене, якщо зможеш"

 

           13 липня - показ фільму "Процес",  до дня народження Олега Сенцова 

Асканія-Нова - Центральна селищна бібліотека

Бердянськ, Запорізька обл. - Центральна бібліотека Бердянської міської централізованої бібліотечної системи, 16:00

Бориспіль, Київська обл - Бориспільська центральна бібліотека, 15:00

Богуслав - ГО "Буслав Січ", сквер #art_простір, 21:30

Братське, Братського району, Миколаївської області - Братська центральна районна бібліотека

Вінниця - Кав'ярня Чорна Кішка, Білий Кіт, 21:30

Вижниця, Чернівецька область - кінотеатр ім. Т. Шевченка

Герцаївка - Герцаївська ЦБС

Житомир - Житомирський обласний музей космонавтики ім. С. П. Корольова, 17:00

Запоріжжя - Центр мистецтв "АРТ-Простір"

Ізюм, Харківська обл - "Нова Мета", кінотеатр "СПАРТАК", 18:00

Кам'янське - Клуб інтелуктуального кіно, юнацький відділ. Центральної міської бібліотеки ім.т.г.шевченка

Київ - Бібліотека ім. В. Маяковського, 17:30

Київ - Міська спеціалізована молодіжна бібліотека "Молода гвардія"

Костянтинівка, Донецька обл - Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека, 15.00

Криве Озеро, Миколаївська область - Центральна районна бібліотека

Кропивницький, Кіровоградська обл - Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім. Д. І. Чижевського

Луцьк - "Lutsk night cinema", локація уточнюється

Львів - Львівський обласний молодіжний центр, 20:00

Маріуполь - платформа ТЮ, 12 липня о 19:00

Мелітополь - Мелітопольського міського парку культури і відпочинку ім. М.Горького 

Надвірна, Івано-Франківської обл. - Надвірнянська центральна районна бібліотека, 13:00

Одеса - Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського, 17:00

Одеса - Зелений Театр, 21.30

Олександрія, Кіровоградська обл - Олександрійська центральна районна бібліотека ім. Д. І. Чижевського, Кіноклуб "Ракурс"

Первомайськ - Первомайська районна централізована бібліотечна система 

Рівне - Рівненська обласна бібліотека для молоді, 17:00

Сєвєродонецьк, Луганська обл - Кіноклуб «Погляд» при ГО «Сіверський Донець» - локація уточнюється

Стрий, Львівська область - Центральна бібліотека ім.М.Шашкевича

Тернопіль - Тернопільська обласна бібліотека для дітей, 15:00

Тростянець, Сумська обл. - Тростянецька районна бібліотека, 14:00

Херсон - Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки 

Чернівці              - Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка

Шепетівка - Шепетівська центральна районна бібліотека ім М.Коцюбинського 12/07, о 15:30

Шумськ, Тернопільска обл - Шумська центральна бібліотека

 

Червень 2017

3 червня 2017 . IZONE  (Київ) -  "Життя Адель" 

5 червня 2017. Кино на Южном Береге Киева - Чудернацькі фантазії Чарлі Свона

6 червня 2017. IZONE  (Київ) -  "Моя краля"  

6 червня 2017. Кино на Южном Береге Киева - "Лев" 

9 червня 2017. Кіно у Залізному (с.Залізне) "Капітан Фантастік" 

10 червня 2017. КіноСхідці (Костянтинівка) -  "За кров до перемоги" 

11 червня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Провини наші"

16 червня 2017. Творчий простір "Зелена Сцена" (Чернігів) "Капітан Фантастік" 

11 червня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Капітан Фантастік" 

22 червня 2017. - кіноклуб Просто Неба Мукачево  "Песнь моря"

24 червня 2017. КіноСхідці (Костянтинівка) - "Капітан Фантастік"

24 червня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Неоновий демон"  

24 червня 2017. Кіно у Залізному (с.Залізне) " "Українські шерифи" 

 30 червня 2017. Кіно у Залізному (с.Залізне) "Вимірюючи світ"

 

Травень  2017

6 травня 2017 . Халва хаб (Дружківка) - Одіссея 

11 травня 2017 . Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут)  - Одіссея 

16 травня 2017 . Кіноклуб «Der Bildschirm» (Харків) - "Тоні Ердманн" 

16 травня 2017 . IZONE/Cinema Poster Awards  (Київ) - "Діпан" 

18 травня 2017. Кіноклуб "Ілюзіон" (Чернігів) - "Червона черепаха" 

19 травня 2017. Творчий простір "Зелена Сцена" (Чернігів) - "Моя краля" 

 20 травня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Лев" 

20 травня 2017. Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Кіноніч. Парадокси каннського кінофестивалю"Комівояжер", "Це всього лише кінець світу" , "Неоновий демон" 

20 травня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Лев" 

21 травня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Комівояжер" 

26 травня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Комівояжер" 

27 травня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Вічність" 

27 травня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Тоні Ердманн" 

27 травня 2017. КіноСквер (Київ) -  "Українські шерифи" 

27 травня 2017 . Халва хаб (Дружківка) - "Червона черепаха" 

28 травня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Ілюзія кохання" 

28 травня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Червона черепаха"  

31 травня 2017 . IZONE  (Київ) -  "Плем'я"

 

Квітень  2017

2 квітня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Одіссея"  

4 квітня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Війна проти всіх"

6 квітня 2017. Клуб елітарного кіно (Житомир) -  "Син Саула"  

8 квітня 2017. Кіноклуб НаУКМА (Київ) - "Барака"

8 квітня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Українські шерифи" 

 9 квітня 2017. PROtest театр_студія  (Черкаси) - "Таксі" 

11 квітня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Море у вогні"

11 квітня 2017. Кіноклуб «Der Bildschirm» (Харків) - "Фенікс"  

18 квітня 2017. Gallery 48 (Київ) - "Мій король"

20 квітня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Планетаріум" 

20 квітня 2017. Арт-центр MASLO (Хмельницький) - "Казка казок"

21 квітня 2017. Кіноклуб НаУКМА (Київ) -  "Сансара"  

 21 квітня 2017. Кіноклуб "Ілюзіон" (Чернігів) - "Неоновий демон" 

26 квітня 2017. Кіноклуб Movie.Frnds (Вінниця) -  "Дикі історії"  

27 квітня 2017. Кіноклуб  НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "У ліжку з Вікторією" 

28 квітня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Життя Адель" 

28 квітня 2017. FRI English Movie Club (Дніпро) - "Я, Деніел Блейк" 

29 квітня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) - "Діпан" 

30 квітня 2017. PROtest театр_студія (Черкаси) -  "Я, Деніел Блейк"

 

Березень 2017

1 березня 2017 Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) "Сансара"

2 березня 2017. Кіноклуб НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Невідома"

3 березня 2017. Кіноклуб "Ілюзіон" (Чернігів) - "Дитинства"

3 березня 2017 Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) - "Дитинства"

8 березня 2017 Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) "Закохані невротики"

10 березня 2017 Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) - "Наступного разу я стрілятиму у серце"

14 березня 2017. Кіноклуб «Der Bildschirm» (Харків) - "Вікторія"

15 березня 2017 Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) -"Надновий заповiт"

16 березня 2017. Клуб елітарного кіно (Житомир) - "Запалюючи зірки"

17 березня 2017. Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Кіноніч. Фемінність. Вона, Нова подружка, "По сигарети"

17 березня 2017 Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) "Моя краля"

21 березня 2017. Gallery 48 (Київ) - "Велика краса"

21 березня 2017. Кіноклуб НаУКМА (Київ) - "Капітан Фантастік"

21 березня 2017. Кіноклуб НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Моя краля"

24 березня 2017 Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) "Меріленд"

25 березня 2017 Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) "Капітан Фантастік" 

30березня 2017 Клуб елітарного кіно (Житомир) -  "Наступного разу я стрілятиму у серце" 

31 березня 2017. Кіноклуб "Ілюзіон" (Чернігів) -  "Плем'я 

 

Лютий 2017

2 лютого 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "Океани"

3 лютого 2017. Кіноклуб НаУКМА (Киів) - "Вона"

3 та 4 лютого 2017.Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава)- "Вона"

4 лютого 2017. Кіноклуб ДІБУК. Кіно-практика (Вінниця)- "Френсіс Ха"

9 лютого 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "Не турбувати"

9 лютого 2017. Клуб елітарного кіно (Житомир) -"Стрінгер"

10 лютого 2017. Кіноклуб НаУКМА (Киів) - "Невідома"

11 та 13 лютого 2017.Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) - "Планетаріум"

16 лютого 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "По сигарети"

17 лютого 2017. Кіноклуб НаУКМА (Киів) - "Служниця"

17 лютого 2017.Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) - "Українські шерифи"

18 лютого 2017.Кіноклуб ДІБУК. Кіно-практика (Вінниця)- Сидiв голуб на гiлцi, мiркуючи про буття

18 лютого 2017 - Кіноклуб НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Це всього лише кінець світу"

19 лютого 2017. Кіноклуб "Cine Club" (Черкаси) - "Це всього лише кінець світу"

21 лютого 2017. Gallery 48 (Київ) - "Ма Ма"

23 лютого 2017. Клуб елітарного кіно (Житомир) -"Cіль Землі"

23 лютого 2017 - Кіноклуб НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Франц"

23 лютого 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - Абсолютна Влада

24 лютого 2017. Кіноклуб НаУКМА (Киів) - "Українські шерифи"

24 лютого 2017.Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) - Сидiв голуб на гiлцi, мiркуючи про буття

25 лютого 2017. Кіноклуб "Cine Club" (Черкаси) – «Лоре»

26 лютого 2017 . Сєвєродонецький кіноклуб (Сєвєродонецьк) - Плем'я

28 лютого 2017 - Кіноклуб НСКУ у Будинку Кіно (Київ) - "Я, Деніел Блейк"

 

Січень 2017

5 січня 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "Операція "Арктіка"

5 січня 2017. HUB (Одеса) - "Завтра"

12 cічня 2017. Клуб елітарного кіно (Житомир) - "Одержимість"

12 січня 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "Гума"

16 січня 2017. Кіноклуб НаУКМА (Київ) - "Море у вогні"

17 січня 2017. Gallery 48 (Київ) - "Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є"

18 та 20 січня 2017. Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) - Трамбо

19 січня 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "Надновий заповiт"

21 січня 2017. Кіноклуб ДІБУК. Кіно-практика (Вінниця)- "Велика краса"

22 січня 2017 Кіноклуб "Кіносалон" (Чорноморськ)- "Друзі"

23 січня 2017. Кіноклуб НаУКМА (Киів)"Син Саула"

26 січня 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "Сила волі"

26 cічня 2017. Клуб елітарного кіно (Житомир) - "Моя краля"

27 і 28 січня 2017. Кіноклуб Jam Cinema Club (Полтава) - "Дикі історії"

27 січня 2017. Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Кіноніч друга. Реальність - "Наступного разу я стрілятиму у серце", "Даласький клуб покупців", "Трамбо"

27 cічня 2017. Кіноклуб "Ілюзіон" (Чернігів) - "Велика краса"

30 січня 2017. Кіноклуб НаУКМА (Киів)"Вікторія"

 

2016 рік

30 жовтня 2016 Кіноклуб "Кіносалон" (Одеса)- "Сансара"

14 грудня 2016 Кіноклуб "Кіносалон" (Одеса)- "Запалюючи зірки"

15 грудня 2017. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "Даласький клуб покупців"

16 грудня 2016. Галерея АРТ-СВІТ. (Дніпро) - Кіноніч перша. Мова- "Мово, прощай", Вікторія", "Плем'я"

20 грудня 2016. Gallery 48 (Київ) - Плем'я

22 грудня 2016. Кіноклуб "KinoDOM" (Бахмут) - "Ані хвилини спокою"

23 грудня 2016. Кіноклуб "Ілюзіон" (Чернігів) - Сидiв голуб на гiлцi, мiркуючи про буття

28 грудня 2016 Кіноклуб "Кіносалон" (Одеса)- "Одержимість"

 


Comments